Evinizde Ayak Bakım Hizmeti

 

Mobil Ayak Bakımı

Çağımızın hizmet anlayışında sağlığa yönelik mobil hizmetler sınır tanımıyor.
Bu bağlamda gelişen evde ayak bakımı özellikle yaşlı ve yerinde müdahaleyi gerektiren rahatsızlıklardan dolayı evinde çıkmaması gereken hastalara özel bir uygulama olarak geliştirdiğimiz mobil hizmet yöntemi hasta açısından oldukça faydalı bir yöntemdir. Podoline Ayak Bakım merkezimize bağlı kendi alanında uzman podologlar sizlerin çok daha rahat bir tedavi görebilmeniz için evlerinize kadar gönderiyoruz.
Başta diyabet olmak üzere çeşitli rahatsızlıkların ayaklar üzerinde yarattığı tahribatı hastanın en rahat olduğu yer olan evinde tedavi etmek bizler için büyük bir mutluluk kaynağı olmaktadır. Diyabete bağlı gelişen komplikasyonlar dışında kalınlaşmış tırnak ve nasır gibi sorunların en modern şekilde çözüme kavuşturulduğu mobil uygulamamız sizlerin uzun yolculuk yapmanıza gerek kalmadan bu yerinde hizmet  anlayışı prensibi ile hareket etmektedir.

0(531) 742 1682

Levent Mah. Başlık Sok. Zafer Apt. No:10 D:11 Etiler/İstanbul (Beşiktaş Belediyesi Karşısı)

Önemli Uyarı
Web sitemizin içeriği kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamaz. Sitemiz, Sağlık Bakanlığı'nın 15/02/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. Maddesine göre ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.
©2019, Podoline Ayak Bakım Merkezi bir Zinde Ayak Kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.